Trıpplus Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası


Yurtiçinde güzel bir seyahat mi planladınız?


Seyahati herkes sever! Fakat kimse evinden uzaktayken başına gelebilecek aksiliklerle uğraşmak istemez.

İşte bu yüzden seyahate çıkarken yanınıza Ray Sigorta’nın Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası TRIPPLUS’ı almayı unutmayın. TRIPPLUS ile uzaklarda olsanız da kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ray Sigorta’nın Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası TRIPPLUS, seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunları çözüyor ve geniş kapsamlı hizmetler sunuyor. Üstelik TRIPPLUS ile sadece seyahat ettiğiniz şehirde değil, sigortanızı yaptırdığınız andan (*) itibaren güvencedesiniz.

(*)Seyahat acentesinin iflası ve mücbir sebeplerle katılımcının tur iptali teminatları için geçerlidir.


Kimler yaptırmalı?

Yurtiçinde seyahate çıkacak herkes TRIPPLUS Seyahat Sağlık Sigortası'ndan  faydalanabilir.


Sigortanın Kapsamı Nelerdir?

Kapsamlı bir seyahat sigortası için TRIPPLUS tam size göre.

   Devamını Oku
Sayfa Başına Dön  

Ürüne ait teminatları görmek için tıklayınız.

Seyahat Sağlık Sigortasının Kapsamı Nedir?

Seyahat sağlık sigortası ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt içinde, yurt dışına veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri ani ortaya çıkan sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Seyahat Sağlık Sigortasına nasıl sahip olabilirim ?

Eğer 0 - 69 yaş arasındaysanız, Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olabilir, seyahatiniz esnasında sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. 69 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza ile ilgili durumlar için sigortalanmaktadır. 0-17 yaş arasındaki çocuklar, anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 70 yaş 75 yaş arası kişiler %50 ek prim, 75 yaş ve üzeri kişiler %100 ek prim ödemesi kaydı ile kaza ile ilgili durumlar için kapsam altına alabilir. Sigorta Şirketi 69 yaş ve üzeri sigortalılara sadece kaza durumlarında asistans hizmeti verilmekte, kazadan başka her durumda sadece organizasyon yapılmaktadır. Seyahatiniz esnasında acil bir durumla karşılaştığınızda 444 4 729 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. Siz de, size en yakın RAY SİGORTA acentesine başvurabilir, Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olabilirsiniz.


Ray Sigorta A.Ş. Vienna Insurance Group Üyesidir