Trıpplus Yurt Dışı Seyahat Sağlık

Yurtdışına mı çıkıyorsunuz?

Bir yolculuğa çıkmadan önce nelerle karşılaşacağını kimse bilemez. Fakat deneyimli bir yolcu, yanına ne alacağını çok iyi bilir!

Yanınızda Ray Sigorta’nın Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası TRIPPLUS varsa hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok!
Ray Sigorta’nın Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası TRIPPLUS, seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunları çözüyor ve geniş kapsamlı hizmetler sunuyor. Üstelik TRIPPLUS ile sadece seyahat ettiğiniz ülkede değil, sigortanızı yaptırdığınız andan* itibaren güvencedesiniz.
(*)Seyahat acentenizin iflası ve mücbir sebeplerle katılımcının tur iptali teminatları için geçerlidir.


Kimler yaptırmalı?

Yurtdışına çıkacak herkes bu sigortadan faydalanabilir.


Sigortanın Kapsamı Nelerdir?

Teminat kampsamına göre Tripplus iki farklı seçenek sunmaktadır.Yapmanız gereken tek şey, bunlardan size en uygun olanını seçmek.


1) TRIPPLUS

2) TRIPPLUS BASIC  Devamını Oku
Sayfa Başına Dön  

Ürüne ait teminatları görmek için tıklayınız

Seyahat Sağlık Sigortasının Kapsamı Nedir?

Seyahat sağlık sigortası ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt içinde, yurt dışına veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri ani ortaya çıkan sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Yurt Dışında Oluşabilecek Sağlık Giderleri İle İlgili Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Yurtdışında gerçekleşen sağlık giderlerinizi ekindeki evrakları ile Sağlık Tazminat Departmanına ya da acentenize iletmeniz halinde fatura bedeliniz poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde değerlendirilecektir.

Seyahat Sağlık Sigortası Yurt Dışındaki Oluşabilecek Tüm Sağlık Giderlerini Karşılar mı?

Seyahat sağlık sigortaları sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan akut hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

Seyahat Sağlık Sigortasına nasıl sahip olabilirim ?

Eğer 0 - 69 yaş arasındaysanız, Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olabilir, seyahatiniz esnasında sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. 69 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza ile ilgili durumlar için sigortalanmaktadır. 0-17 yaş arasındaki çocuklar, anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 70 yaş 75 yaş arası kişiler %50 ek prim, 75 yaş ve üzeri kişiler %100 ek prim ödemesi kaydı ile kaza ile ilgili durumlar için kapsam altına alabilir. Sigorta Şirketi 69 yaş ve üzeri sigortalılara sadece kaza durumlarında asistans hizmeti verilmekte, kazadan başka her durumda sadece organizasyon yapılmaktadır. Seyahatiniz esnasında acil bir durumla karşılaştığınızda 444 4 729 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. Siz de, size en yakın RAY SİGORTA acentesine başvurabilir, Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olabilirsiniz.


Ray Sigorta A.Ş. Vienna Insurance Group Üyesidir