Ray Oto Estetik Servisleri

Ray Oto Estetik teminatı bulunan kasko ve trafik poliçelerinde küçük ölçekli hasarlarınızı, hasarsızlığınız bozulmadan yaptırabilirsiniz.

Kasko Poliçesi Ray eXpress Onarım Hizmeti

1 Ağustos 2020 tarihinden itibaren geçerli olan kasko poliçeleri kapsamında verilen Ray eXpress onarım hizmeti, yıllık toplam hasar onarım tutarı olan KDV dahil 1.180 TL ile sınırlıdır. Hasar onarım tutarı kapsamında parça değişimi gerektirmeden teknik onarımı mümkün olan hasarlar, kullanım adet veya hasar ölçü limit sınırlaması olmadan gerçekleştirilir. Tek seferde en fazla 2 (iki) adet hasarlı parçanın onarımı yapılabilmekte olup, poliçe geçerlilik süresince farklı zamanlarda limit dahilinde onarım hizmetlerinden faydalanılabilir. Parça değişimi gerektiren onarımlarda ise parça bedelinin sigortalı tarafından karşılanması durumunda toplam hasar onarım limitine bağlı olarak hizmet verilir. Hasar onarımlarına ek olarak ozon sterilizasyon ve antibakteriyel dezenfeksiyon işlemleri de bu hizmet kapsamında yer alır.

Önemli Not: 1 Ağustos 2020 tarihinden önce tanzim edilen poliçelerde kullanım adet ve hasar ölçü limitleri geçerli olmaya devam etmektedir. Poliçeniz kapsamında yer alan hasar onarımlarınızın limit ve kullanım hakları için tıklayınız.

Kasko poliçesi kapsamında, aşağıda yer alan onarımlar için RS Servis üzerinden randevu alabilirsiniz.

 Servis Hizmeti

 Boya Onarımı, Mini Yama (PR)

 Boya Onarımı, Komple Parça (K-PR)

 Boya Hasarlı Göçük Düzeltme < 10 cm  (DR)

 Boya Hasarlı Göçük Düzeltme > 10 cm  (DR)

 Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR)

 Sökme Takma (ST)

 Tampon Onarımı (BR)

 Ozon Sterilizasyon ve Antibakteriyel   Dezenfeksiyon (OT)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trafik Poliçesi Ray eXpress Onarım Hizmeti

Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi kapsamında yer alan Ray eXpress onarımları, belirlenen toplam adetsel limitleri aşmamak şartıyla poliçe süresince birbirleri yerine kullanılabilir. Hizmet kapsamında araca yapılan her bir onarım bir adet olarak kayıt edilir.

Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi kapsamında, aşağıda limitleri ve kullanım hakları belirtilen hasar onarımlarınız için Auto King servislerinden randevu alabilirsiniz.

Önemli Not: 1 Ağustos 2020 tarihinden önce tanzim edilen poliçeler için RS Servis hizmet vermeye devam edecektir.

Hizmet Grupları

Servis Hizmeti

Trafik Poliçesi Kullanım Hakkı (Adet/Yıl)

1

"Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme" (DR)

2

"Boya Tamiri, Mini Yama" (PR)

2

"Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme" (PDR)

4

"İç Döşeme Tamiri" (IR)

"Ön Cam Tamiri" (WR)

"Leke Çıkarma" (SR)

3

"Plastik Tampon Tamiri" (BR)

Serviste Limitsiz