Gizlilik

 

Ray Sigorta web sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili Ray Sigorta’nın politikalarını içermektedir.
 
Ray Sigorta web sayfasını ziyaret ederek aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.
 
 
Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, diğer ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
 
Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
 
Bu internet sitesinde verilen bilgiler için Ray Sigorta doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. 
 
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Ray Sigorta A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. 
 
Ray Sigorta A.Ş. bu sitedeki tüm bilgilerde her zaman  değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikleri takip edilmemesinden doğacak sorunlardan dolayı Ray Sigorta hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ray Sigorta A.Ş’nin yaptığı değişiklikleri özel olarak bildirme yükümlülüğü bulunmamaktadır. 
 
Ray Sigorta A.Ş. sitesindeki bağlantılar sizi diğer sitelere götürebilir ve bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, Ray Sigorta A.Ş. hiç bir sorumluluk üstlenmez. 
 
Hesap makineleri kullanılarak hesaplanan poliçe primlerinin Ray Sigorta A.Ş.’yi bağlayıcı bir tarafı olmamakla beraber asıl geçerli olan resmi poliçe teklifidir. Sigorta teminatı, sigorta poliçesinin mutabık kalınan koşullar çerçevesinde düzenlenmesi ve peşin yatırılması kararlaştırılan prim miktarının ödenmesi üzerine ve poliçe özel ve genel şartlarındaki koşullarla başlar.
 
Ray Sigorta web sitesi ile ilgili  görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ray Sigorta A.Ş 'nin, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullananabilir ve bu görüş ve öneriler için bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşin olarak kabul edersiniz.
 
Her hakkı Ray Sigorta A.Ş.’ye aittir. © 2013