Ray Sigorta Ray Sigorta Ray Sigorta Ray Sigorta Ray Sigorta Ray Sigorta

Çocuk geliyor, hayat güzelleşiyor…

Ailemiz büyüdü

Tam da ihtiyacınıza uygun çözümler için
sizi buRAYa alalım!

Artık aileniz büyüyor ve sorumluluklarınız artıyor. Hayatın koşuşturması içinde ilk önceliğiniz hep çocuklarınız oluyor. Siz çocuklarınıza iyi bir gelecek planlarken biz tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyor, ailenizi ve aileniz için değerli olan her şeyi korumak için çözümler sunuyoruz.

aşağı kaydır
 • Çocuk sahibi olunca mutluluğunuz da sorumluluklarınız da artıyor. Aracınızın kaskosunu yaptırırken çocuklu ailelere özel sigorta çözümlerinden faydalanabileceğinizi unutmayın!

 • Aracınızla ilgili öngörülemez risklerden biri de çalınma ihtimali… Aracınızı geri getirmez ama çalınmaya karşı kapsamlı bir güvencenizin olması yerine yenisini alabilmenize destek olabilir. Bunun için poliçenizde anahtarla çalınma teminatı olmasına dikkat edin!

 • Kasko satın alırken aracınızın onarım ihtiyaçları için anlaşmalı servis seçeneğini değerlendirmek bütçenize de katkı sağlar. İndirim avantajının yanı sıra birçok hizmetten de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 • Belirli meslek gruplarında çalışanların faydalanabileceği %25’lere varan ek indirimler de var. Teklif alırken mesleğinizden bahsetmeyi de unutmayın!

 • Çocuklarınız söz konusu olunca onların rahatı her şeyden önce geliyor. Aracınızla çıktığınız yolculuklarda hayatı aileniz için kolaylaştıran yol yardım ve çekici hizmetleri çok önemli, bu zengin hizmetlere sahip olabilirsiniz.

 • Aracınızın başına gelebilecek ufak hasarların hasarsızlığınızı etkilememesi için mini onarım teminatına sahip olduğunuzdan emin olun.

 • Bir hasar durumunda derdine düşmeden, hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz için ihtiyacınız olabilecek özel hizmetleri mutlaka öğrenin.

 • Aracınızın hasar görmemesi poliçe yenileme dönemlerinde prim avantajı sağlayan bir teminat. Önceki aracınızdan gelen bir hasarsızlık korumanız varsa yeni aracınızın kaskosunda da bu güvenceyi devam ettirmeyi unutmayın!

 • Kasko ve trafik sigortalarını birlikte satın alırken aile bütçesine uygun seçenekleri araştırabilir, fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.

 • Trafikte başkalarına verebileceğiniz olası zararlarda devreye giren zorunlu trafik sigortası limitleri her zaman yeterli olmayabilir. Büyük yükümlülükler altına girmemek için ek güvence imkânlarını araştırabilirsiniz.

Yeni aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz sigortalarımız
Baby on Board Trafik

0-6 yaş arası çocuklu ailelere özel trafik sigortası…

Detaylı Bilgi
Baby on Board Kasko

Aracınızın başına gelebilecek tüm riskleri içeren, 0-6 yaş arası çocuklu ailelere özel kasko…

Detaylı Bilgi
Ray Kasko

Aracınızın başına gelebilecek tüm riskleri içeren ve en kapsamlı koruma sağlayan kasko…

Detaylı Bilgi
Ekonomik Kasko

Anlaşmalı servis kullanımı ile bütçenize uygun koruma sunan kasko…

Detaylı Bilgi
Prenses Kasko

Fark yaratan VIP hizmetleri ile aracınıza tam koruma sunan kasko…

Detaylı Bilgi
Zorunlu Trafik Sigortası

Trafiğe çıkan tüm araçlar için zorunlu sigorta…

Detaylı Bilgi
İMM Tamam

Trafikte başkalarına verebileceğiniz olası zararlara yönelik yüksek limitli ek koruma…

Detaylı Bilgi
 • Yeni evinizin elektrik, su ve doğal gaz abonelik işlemleri veya tapu işlemleriniz için DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) da yaptırmayı unutmayın!

 • Çocuklarla birlikte evdeki eşyalar artıyor, yeni düzeni kurarken montaj işleri ve küçük onarımlar gibi desteklere ihtiyaç doğuyor. Size bu konularda destek olacak zengin hizmetlere sahip olabilirsiniz.

 • Çocuklar büyürken evdeki eşyalar için riskli dönemler başlıyor. Özellikle elektronik eşyaların başına gelebilecek zararlar için poliçenizde elektronik cihaz teminatı olduğundan emin olun.

 • Kıymetli eşyalarınız başta olmak üzere artan hırsızlık olaylarına karşı poliçenizde hırsızlık teminatının bulunması maddi kaybınızı hafifletir.

 • Evlerde en çok rastlanan problemlerden biri de su tesisatlarıyla ilgili arızalar. Eve akan su veya evinizi su basması keyifli anlarınızın önüne geçmesin. Bu yüzden poliçenizde dahili su teminatının olması önemli!

 • Çocukların sağlığı için hijyen çok önemli! Bu yüzden küçüklerin ilk adımlarını atarken ücretsiz faydalanabileceğiniz halı yıkama hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 • Her evde sıkça karşılaşılabilen ufak elektrik-su tesisatı tamirat masraflarını düşünmenize gerek yok. Ücretsiz sunulan bu destek hizmetler poliçenizin kapsamında mı kontrol edin.

 • Evinizle ilgili başınıza gelebilecek acil durumlarda tek telefonla problemi kontrol altına alabileceğiniz çilingir, sağlık ekibi veya refakatçi gönderimi gibi destek hizmetlerinin poliçenizde sunulduğundan emin olun.

 • Son dönemde artan dolu riskine karşı evinizdeki cam hasarlarını önlemek için poliçenizde dolu teminatı olduğundan emin olun.

 • Yaz aylarının kurtarıcısı klimalar, kış aylarını ısıtan kombilerin periyodik bakımı çocukların sağlığı ve konforu açısından da önemli. Poliçenizin sunduğu bu avantajlardan yararlanabileceğinizi unutmayın!

 • Ev sahibi veya kiracı da olsanız evinizde gerçekleşen hasarlar komşularınıza da zarar verebilir. Poliçenizde komşuluk mali mesuliyet teminatınızın olması bu gibi durumlarda hasarları karşılamanıza yardımcı olur.

Yeni eviniz için ihtiyaç duyabileceğiniz sigortalarımız
Zorunlu Deprem Sigortası

Deprem riskine karşı korurken yeni evinizdeki temel ihtiyaçlarınıza ait abonelik işlemleri için de gerekli zorunlu sigorta…

Detaylı Bilgi
Evim Saray

İster kiracı ister ev sahibi olun her durumda eviniz ve eşyalarınızı koruyacak konut sigortası…

Detaylı Bilgi
FerdiRay

Evde başınıza gelebilecek kazalara karşı korurken hayatınızı kolaylaştıracak konut yardım paketi sunan ferdi kaza sigortası…

Detaylı Bilgi
 • Olası sağlık problemlerinin önüne geçmek için her yıl kontrol yaptırmak çok önemli. Ücretsiz kullanabileceğiniz check-up hizmetinden yararlanmak için poliçenizin içeriğini mutlaka inceleyin.

 • Ailenizin sağlığı her şeyden önemli olmalı. İşte bu yüzden sunulan ayakta veya yatarak tedavi, hastane tercihiniz gibi ihtiyaçlarınızı belirleyerek, bütçenize uygun poliçeye sahip olabileceğinizi unutmayın!

 • Sağlık sigortasına ne kadar genç yaşta sahip olunursa, ömür boyu yenileme garantisi ile sonradan çıkabilecek ciddi sağlık problemlerinizi güvence altına almış olursunuz. Çocuklarınızı erken yaşta sigorta güvencesine dâhil ederek onları koruyabilirsiniz.

 • Hayatın koşuşturması içinde beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Diyetisyen hizmeti sunan bir poliçe tercih ederek sağlığınıza da yatırım yapabilirsiniz.

 • Diş sağlığı önemli olduğu kadar pahalı da… Poliçe kapsamına uygun primlerle dâhil edebileceğiniz diş teminatını göz ardı etmeyin.

 • Göz sağlığınızı da ihmal etmemek gerek. Göz teminatını da uygun primlerle poliçenize dâhil edebileceğinizi unutmayın!

 • Sağlığınızı tehdit eden riskli hastalıklara karşı en doğru tanı ve tedaviye erişiminiz için farklı görüşleri değerlendirmeniz iyi bir seçenek. Yurt dışında konusunda uzman doktorlardan ikinci görüş alma gibi özel danışmanlık hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

 • Aile büyüdükçe masraflar da artıyor. Unutmayın, aile olarak yaptırdığınız sağlık sigortalarında %10’a varan fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.

Ailenizin sağlığı için uygun sigortalarımız
Sağlığım Rayında

Anlaşmalı tüm özel hastanelerden hizmet alabileceğiniz kapsamlı özel sağlık sigortası…

Detaylı Bilgi
Tamamlayan Sağlık

SGK anlaşmalı hastanelerde, SGK’nın karşılamadığı harcamalarınızı güvence altına alan sağlık sigortası…

Detaylı Bilgi
Aura Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmedik kazalara ek tehlikeli hastalıkları da kapsamında bulunduran standardın üzerinde bir ferdi kaza sigortası…

Detaylı Bilgi
 • Dijital teknoloji hem kurumsal, hem de sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası. Gelişen teknolojilerin yardımı ile her türlü bilgiye erişim kolaylaşıyor. En değerli varlığınız olan kimlik bilgilerinizin çalınmasına karşı ailenizi dijital ve fiziksel dünyada güvence altına almayı ihmal etmeyin.

 • Kişisel veri sızıntıları her geçen gün artıyor, haberiniz olmadan verileriniz ele geçirilebiliyor. Dijital ortamda güvensiz ve yasa dışı web siteler dâhil olmak üzere bilgilerinizi 7/24 tarayan veri izleme hizmeti sunan poliçelerin faydasını görebilirsiniz.

 • Akıllı cihazlar hayatı kolaylaştırıyor olsa da tüm bilgileriniz bu teknolojik ürünlerde depolanıyor. Tüm dünya ile bağlantı kuran bu cihazlardaki bilgilerinizin güvenliği, hatta çocuklarınızın sanal dünyaya alışma dönemindeki riskler için koruma yazılımı sunan poliçeleri tercih edebilirsiniz.

 • Online alışveriş ve dijital bankacılık işlemleri finansal riskleri de beraberinde getirirken şifre çalınma teminatı bu durumun önüne geçiyor. İçinizin rahat olması için yüksek limitli teminatlar sunan alternatifleri değerlendirmeniz önemli.

 • Sanal dünyada kendi güvenliğinizin yanı sıra çocukların güvenliği ile ilgili kaygılanmakta haklısınız. Şüphelendiğiniz her konuda danışabileceğiniz bir destek hattı hizmeti almanız önemli!

 • Tanımadığınız kişilerin bilginiz dışında, kimlik bilgilerinizle işlem yapması durumunda hukuksal koruma sunulması sizi hem maddi hem manevi anlamda rahatlatır.

Ailedeki herkesin dijital güvencesi için çözümümüz
Cyberella

Risk önleyici ve çözüm sunan hizmetleri ile sizi sanal dünyanın risklerine karşı koruyan siber güvenlik sigortası…

Detaylı Bilgi
 • Emek verdiğiniz iş yerinizi ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, doğal afetlerden dâhili su hasarlarına kadar birçok riske karşı güvence altına almak çok önemli. İhtiyaçlarınızı belirleyerek poliçenizin kapsamını genişletmeyi ihmal etmeyin.

 • Son dönemde artan dolu riskine karşı iş yerinizdeki cam hasarlarını önlemek için poliçenizde dolu teminatı olduğundan emin olun.

 • İş yerlerinde sıkça rastlanan elektrik-su tesisatı ile ilgili tamiratları düşünmenize gerek yok. Ücretsiz olarak sunulan bu destek hizmetlerinin poliçeniz kapsamında olduğundan emin olun.

 • Çalışanlarınızın başına gelebilecek iş kazalarına karşı onlara güvence sunabileceğiniz grup ferdi kaza sigortası kapsamını inceleyin.

 • Çalışanlarınızın olduğu gibi, iş yerinizi ziyaret eden herkesin güvenliği önemli… İş yerinizde meydana gelebilecek talihsiz kazalara karşı yasal sorumluluklarınız için poliçenize işveren ve 3.şahıs sorumluluk teminatlarını da dâhil ederek güvence kapsamınızı genişletebilirsiniz.

 • Çalışanlarınızın sağlığı için uygun tarife ve plan seçeneklerini değerlendirerek grup sağlık sigortası yaptırabilir, özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 • Şirketinize ait araçlar için kasko güvencesine ihtiyaç duyabilirsiniz, filonuza uygun teklif almayı unutmayın!

İş yeriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz sigortalarımız
İş Yeri Güvence Paketi

İş yerinizde karşılaşabileceğiniz temel riskleri güvence altına alan iş yeri sigortası…

Detaylı Bilgi
İşler Rayında KOBİ Paket

İş yeri ihtiyaçlarınıza göre birçok riski tek poliçede sunan sigorta…

Detaylı Bilgi
Grup Ferdi Kaza

Çalışanlarınızın başına gelebilecek talihsizlikleri düşünen ferdi kaza sigortası…

Detaylı Bilgi
Grup Sağlık

Çalışanlarınızın sağlık masraflarını güvence altına alan sigorta…

Detaylı Bilgi
Filo Çözümleri

Şirket araçlarına yönelik kasko güvencesi…

Detaylı Bilgi

Sitemizin işlemesini sağlamak için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Kullanılan çerezlerle ilgili detaylı bilgi almak, çerezleri nasıl kullandığımızı incelemek ve çerezleri nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

OKUDUM