TR EN

Türkiye’de çalışmak veya yaşamak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için

Yabancılar için Sağlık Sigortası

Yabancı uyruklu sigortalıların hastalanmaları veya kaza sonucu yaralanmaları halinde, tedavileri için gerekli masrafları karşılar.

Teklif Al En Yakın Acente

Sağlığınız için en doğru seçim

Neden Ray Sigorta’yı tercih etmeliyim?

Yaygın sağlık kuruluşu ağı

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız sağlığınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek için hazır.

İhtiyaca göre ürün ve paket seçenekleri

Yatarak ve ayakta tedavi hizmet seçenekleri, sağlık kuruluşu alternatifleri, check-up, diş, göz hizmet paketleri ve doğum paketlerinden tercih ederek bütçenize ve ihtiyacınıza göre kendi ürününüzü oluşturabilirsiniz.

Taleplere hızlı geri dönüş

Sağlık kuruluşundaki işlemleriniz sırasında hızlı desteğin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve provizyon süreçlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Sağlığınız için en doğru seçim

Geniş kapsamlı teminatlarla koruma olanakları

Yabancılar Sağlık Sigortası 10/05/2016 tarih ve 16 sayılı Vize ve İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına ilişkin genelge de belirlenen asgari teminat yapısını kapsar.

Teminat Detayları
Opsiyonel

Yatarak Tedavi

Yatış gerektiren tedaviler, ameliyatlar ve hatta hastanede geçirdiğiniz süre içerisinde konaklayacağınız oda ve yemekleriniz dâhil bu teminat kapsamında ödenir.

Opsiyonel

Ayakta Tedavi

Herhangi bir rahatsızlık durumunda karşı karşıya kalacağınız sağlık giderlerini düşünmenize gerek kalmadan, rahatlıkla doktora gidebilir, doktorunuzun teşhis ve tedavi yönlendirmeleri için poliçenizde yer alan tüm teminatlardan faydalanabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Ürünlerimiz

Sağlığınız için en doğru seçim

Acentelerimiz

Türkiye geneline yayılmış 1600’ün üzerinde Ray Sigorta acentesi size destek için hazır.

En yakın acenteyi bul

Anlaşmalı Oto Servislerimiz

Sayıları her geçen gün artan Yetkili ve Özel Servisler, Hızlı Onarım Merkezleri (HOM) ve Cam Servisleri yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile size hizmete hazır.

En yakın servisi bul

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarımız

Anlaşmalı olduğumuz ve Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından sağlığınızla ilgili her türlü desteği alabilirsiniz.

En yakın sağlık kuruluşunu bul