Ray Sigorta’da Kariyer

Önce çalışanlarımızın mutluluğu

Sektöründe fark yaratan ve çalışan mutluluğunu her zaman ön planda tutan uygulamalar ile Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduk.

Ray Sigorta’da Hayat

Kısaca biz

1958 yılından günümüze, bireysel ve kurumsal olarak hayat dışı tüm branşlarda faaliyet gösteriyoruz. 1997 yılında halka açılan Ray Sigorta, 2009 yılından itibaren Avrupa’nın en güçlü uluslararası sigorta şirketler grubu Vienna Insurance Group’un çatısı altında yer alıyor.

Amacımız, bilgi birikimimiz ve uluslararası gücümüzle, müşterilerimize hayatlarına eşlik ederek ihtiyaç duyabilecekleri her türlü finansal güvenceyi sağlamak. Müşterilerimizi, onlar için değerli olanları, hayallerini ve geleceklerini odak noktamıza koyarak günümüzün değişen dinamiklerine uygun, sürekli geliştirdiğimiz ve yenilikçi çözümlerimizle değer yaratmak için buradayız. Şirket çalışanlarımız ve tüm iş ortaklarımızın yüksek iş ahlâkı, değer yaratma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alıyoruz.

Sektördeki deneyimimizin bize sağladığı bilgi birikimiyle alışılagelmiş iş yapış yöntemlerini dijital teknolojilere dönüştüren teknik alt yapımız, yetenekli ve kaliteli insan kaynağımız ve güçlü finansal yapımızla tercih edilen marka olmaya devam ediyoruz.

Başarılı bir kariyer burada başlar

Burada çalışmaktan mutluyuz, çünkü… 

Great Place to Work

Çalışan odaklı uygulamalarımız ile Türkiye’nin en iyi işverenlerinden birisi seçildik.

Hızla ve emin adımlarla büyüyoruz

“Kendi Everestini Bulmak” mottomuz ile hem bireysel hem de ekip olarak gelişiyor ve her yıl rekor büyüme ve karlılığa imza atıyoruz.

Eğitim ve gelişim imkanları

Hem lokal hem de global eğitim imkanlarıyla sürekli öğrenmeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

AllRay’t Esnek Yan Haklar

AllRay’t Esnek Yan Haklar programı kapsamında çalışanlarımız, kendilerine ayrılan bütçeler dahilinde market alışverişinden giyime, akaryakıttan teknolojiye birçok alanda belirledikleri oran ve tutarlarda hediye kartları alıyor.

Hibrit çalışma ve evden çalışma desteği

Fiziksel, Finansal, Gelişim ve Duygusal olmak üzere 4 ana başlıkta kurgulanan destek paketleriyle evden çalışma döneminde çalışanlarımızın yanında oluyoruz.

Çalışan destek programı

Çalışan Destek Programı kapsamında çalışanlarımız psikolojik danışmanlık, sağlıklı beslenme danışmanlığı ve hukuki bilgi hizmetleri de dahil olmak üzere birçok alanda konunun uzmanları tarafından destek alabiliyorlar.

Genel Müdür’ün mesajı

Başarılı şirketin sırrı mutlu çalışan

Şirket olarak her zaman çalışanlarımız odağımız ve önceliğimiz oldu. Onları dinledik, ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık.

2019 yılında Great Place to Work sertifikalı bir işyeri olduk, 2020 yılında da Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesine girdik. Mutlu çalışanın finansal anlamda çok başarılı bir şirketi yarattığı gibi, mutlu müşterinin de finansal sonuçlarda ve sürdürülebilir başarıda çok önem taşıdığını gördüm.

Her bir çalışanımız için mükemmel bir iş yeri yaratma çabamız daha da büyük bir istek ve arzuyla devam edecek.

Koray Erdoğan

Genel Müdür / Yönetim Kurulu Üyesi 

Çalışanlarımız ne diyor?

Merve Özalp
Bölge Teknik, Kıdemli Uzman

Bu yapının içinde yer almak çok büyük bir keyif.

Ray Ailesi keyifli, heyecanlı ve gelişim odaklı bir çalışma ortamı sunmakta. Çalışanlarının emeklerini fark etmek, onlara güvenmek, onları takdir etmek ve ödüllendirmek, mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşabilmek, çalışanlarına yeri geldiğinde aile sıcaklığı sunabilen yöneticilere sahip olmak Ray Sigorta’nın sektördeki en büyük farklılığı ve biz çalışanların şansı bence. Çalışma ortamımızda iletişim ve gelişimimiz sürekli desteklenerek, şirket olarak sıralamalarda üstlere çıkmak başarılara imza atmak, hepimiz için hem fırsat hem mutluluk kaynağı olmakta. Bu yapının içinde yer almak çok büyük bir keyif. Ray Sigorta, hep yanımızda…

Ali İhsan Hora
İstanbul Avrupa Bölge, Satış Uzmanı

Herkes buRAYa

Pandemi de işe başlamış biri olarak, ilk günden bu yana sanki uzun yıllardır bu ailenin bir parçası gibi çalışıyorum. Acenteler ve şirketimiz arasında kurduğumuz gönül köprüsünü her geçen gün sağlam temellere oturtuyoruz. Her koşulda varlığını hissettiren bir şirketin parçası olmak paha biçilemez. Huzurlu çalışma ortamını yakalamış olan, insana değer veren, iş ortağına ve paydaşlarına sahip çıkan bu organizasyonda vagonlar dolusu mutluluk ile işler tam da Ray’ında.

Şirket kültürü

Huzurlu çalışma ortamı

Çalışanların en iyi performansı kendilerini en rahat hissedecekleri çalışma ortamında göstereceğinin farkındayız, gerek ofis içerisinde ve gerekse de evde kendilerini huzurlu hissedecekleri bir ortam sağlayabilmek adına aktiviteler ve çeşitli destek programları sunuyoruz.

Şirket kültürü

Bir değil birlikte olmak

Başarılarımızı birlikte kutluyor, üzüntülerimizi birlikte yaşıyor ve hatalarımızı birlikte sahipleniyoruz. Ne olursa olsun motivasyonumuzu asla düşürmüyor, edindiğimiz birikimle geleceğe dönük daha sağlam adımlar atıyoruz.

Şirket kültürü

Açık iletişim

Çalışanlarımız Ray Sigorta’nın büyüme hedefleri, takım ve bireysel hedeflerinin her zaman bilincinde olsun istiyoruz ve bu nedenle her daim açık ve şeffaf diyaloğu tercih ediyoruz. Çalışanlarımız daha katılımcı oldukları bu çalışma ortamı sayesinde kariyer planlamaları ve performans gelişimlerinde daha fazla söz sahibi oluyor, hem kendinin ve hem de şirketin gelişimine büyük katkıda bulunuyor.

Şirket kültürü

Sürekli öğrenme

Bir şirketin uzun süre faaliyette kalabilmesinin en önemli koşullarından birinin de şirket çalışanlarının sürekli kendilerini geliştirebiliyor olması gerektiğinin bilincinde olarak hem iş üzerinde deneyim odaklı ve hem de iş haricinde kapsamlı eğitim ve kariyer gelişim programları sunuyoruz.

Çalıştığımız yer en büyük ödül bize

Birlikte Neler Başardık

2023
Müşteri Memnuniyetinde 5’te 5

ŞikayetVar tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan markaların ödüllendirildiği Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde bu yıl da “Gold” ödülün sahibi olduk.

2021
En değerli 100 marka arasındayız

Brand Finance 2021 raporuna göre Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası arasında bir kez daha yer almaktan gurur duyuyoruz.

2021
Müşterilerimizin kalbini kazandık

Bu yıl da ŞikayetVar tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan markaların ödüllendirildiği Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde “Silver” ödülün sahibi olduk.

2020
Great Place to Work En İyi İşveren olduk

Uluslararası Great Place To Work Recognition Programı’nı tamamlayan Ray Sigorta, güven endeksini ölçümleyen çalışan anketleri ve iş yeri kültür analizinden aldığı başarılı sonuçları ile bu yıl “250-500 Çalışan Sayısı Kategorisi”nde Great Place To Work tarafından “En İyi İşveren” ödülü almaya hak kazandı.

Bizden Haberler

Başarılı bir kariyer için sizi buRAYa alalım

Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru

İstanbul(Avr.)

Hedeflerine tutkuyla yürüyen, keyifli ve çok büyük bir takımla başarının peşinde koşacak yeni yol arkadaşımız olmanı bekliyoruz.

Hemen Başvur