İşinizi aksatabilecek risklere karşı

Elektronik Cihaz Sigortası

İşini sürprizlere bırakmayanların tercihi Elektronik Cihaz Sigortası ile elektronik cihazların arızalanması veya zarar görmesi halinde meydana gelebilecek maddi kayıplar teminat altına alınır.

En Yakın Acente

İşiniz kesintiye uğramasın

Ray Sigorta’yı tercih etme sebebi: Kapsamlı teminatlar

İş yerinizin ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazlarınızın arızalanması veya zarar görmesi halinde işinizin kesintiye uğramasına izin vermiyor, meydana gelebilecek maddi kayıpları teminat altına alıyoruz.

Opsiyonel

Su kaynaklı zararlar

Su ve rutubet etkisi ve bunlardan doğan korozyon kaynaklı olarak elektronik cihazların zarar görmesi sonucu oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Elektrik enerjisi

Voltaj dalgalanması, kısa devre oluşumu ve/veya endüksiyon akımı etkileri kaynaklı zarar görmesi sonucu oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Yangın

Elektronik cihazların yangın, yıldırım ve/veya infilak sonucu kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Çevre olayları

Fırtına, sel, yer kayması ve/veya toprak çökmesi gibi doğal afetler sonucu elektronik cihazların zarar görmesi halinde oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Hırsızlık

Elektronik cihazların çalınması veya çalınmaya teşebbüsü sebebiyle zarar görmesi sonucu oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Kötü niyetli hareketler

İşletme personelinin veya üçüncü şahısların ihmali, kusuru, hatası ve/veya dikkatsizliği sonucu elektronik cihazların zarar görmesi halinde oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Üretim hatası

Elektronik cihazların hatalı dizaynı ve/veya elektronik cihazlarda hatalı malzeme kullanımı kaynaklı olarak cihazların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Kavrulma, kararma, duman ve/veya iş

Kavrulma, kararma, duman ve/veya is kaynaklı olarak elektronik cihazların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Seyyar (Taşınabilir) cihazlar

Taşınabilir elektronik cihazların konumu dışında kullanımı ve/veya nakliyesi anında zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör ve/veya sabotaj

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör ve/veya sabotaj kaynaklı olarak elektronik cihazların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Deprem ve/veya Yanardağ Püskürmesi

Deprem ve/veya yanardağ püskürmesi kaynaklı olarak elektronik cihazların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Valfler ve Tüpler

Elektronik cihazla bağlantılı valf ve tüplerin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Kasırga ve Siklon

Kasırga ve/veya siklon gibi hava olayları kaynaklı olarak elektronik cihazların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Opsiyonel

Fazla Mesai

Elektronik cihazlarda meydana gelen hasar kaynaklı olarak oluşabilecek nakliye ve fazla mesai masrafları teminat altındadır.

İş yeriniz için tüm sigorta ürünleri

İş yeriniz için en doğru seçim

  • İş Yeri Koruma
  • Araç
  • Sağlık
  • Ferdi Kaza
  • Nakliyat
  • Tekne
  • Diğer

Acentelerimiz

Türkiye geneline yayılmış 1600’ün üzerinde Ray Sigorta acentesi size destek için hazır.

En yakın acenteyi bul

Anlaşmalı Oto Servislerimiz

Sayıları her geçen gün artan Yetkili ve Özel Servisler, Hızlı Onarım Merkezleri (HOM) ve Cam Servisleri yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile size hizmete hazır.

En yakın servisi bul

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarımız

Anlaşmalı olduğumuz ve Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından sağlığınızla ilgili her türlü desteği alabilirsiniz.

En yakın sağlık kuruluşunu bul