Biz acentelerimizle

Birlikte Yürüyor
Birlikte Büyüyoruz

En önemli dağıtım kanalı olan acentelerinden güç alan Ray Sigorta her yıl rekor büyümeye imza atıyor. Başarılarımızı birlikte kutlamak için hiçbir zaman geç değil...

Ray Sigorta acentesi olmak için buRAYa

Kazançlı bir ortaklık burada başlar

Neden Ray Sigorta acentesi olmalıyım?

Güçlü sermaye
yapısı

Avrupa’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Vienna Insurance Group’un desteği her zaman arkamızda.

Yüksek gelir
potansiyeli

Karlılığını en iyi yöneten şirketlerden biri olarak büyüdükçe iş ortaklarımızın de büyümesini sağladığımız avantajlı komisyon yapıları ve kampanyalar sunuyoruz.

Çeşitli ve ihtiyaca
göre ürün portföyü

Herkese hitap edebilecek ürün çeşitliliği sunuyor, yeni ürün-hizmet tasarımlarını müşterilerimizin nabzını en iyi tutan acentelerimizin görüşleriyle şekillendiriyoruz.

Güçlü ve esnek
teknolojik altyapı

En modern teknolojilerden faydalanarak oluşturduğumuz platformlarımızla hızlı iş yapmanızın önünü açıyoruz.

En önemli
dağıtım kanalı

Ray Sigorta prim üretiminin çok önemli bir kısmı değerli acentelerimiz tarafından gerçekleştiriliyor, rekorlara birlikte koşuyoruz.

60 yılın üzerinde
deneyim

Geçmişten aldığımız birikim ve tecrübe ile her geçen yıl aynı heyecan ve aynı istekle yeni değer üretmenin peşinde koşuyoruz.

Genel Müdür’ün mesajı

Nasıl ki nefes almadan hayat olmaz, acentelerimiz olmadan da olmaz

Sigorta şirketleri pandemi döneminde kârlarını artırdılar, ancak aynı şeyi acenteler için söylemek oldukça güç. Pandemiyle tanışmamızın üzerinden tam bir yıl geçti ve süreç halen devam ediyor. Bu zorlu dönemde; acentelerimizin sorunlarını önemseyen ve onlara maddi- manevi destek veren; gerçek bir çözüm ortağı olduğumuza inanıyorum.

İş ortaklarımızı bir nebze olsun rahatlatmak, onlara nefes olmak için buradayız. Nasıl ki nefes almadan hayat olmaz, acentelerimiz olmadan da olmaz. Bu yolda acentelerimizle birlikte yürüyor, birlikte büyüyor olacağız.

Koray Erdoğan

Genel Müdür / Yönetim Kurulu Üyesi

Sigorta satmak ve iş takibi yapabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Ray eXpress ile tanışın

Ray eXpress mobil uygulaması yayında!

Uygulamayı indirmek için; Apple (iOS) ve Google Play (Android)

Hızlı Teklif

Mümkün olan en az bilgi ihtiyacı ile en hızlı teklifleri alın.

İş takip kolaylığı

Portföyünüz içerisinde yer alan ve yenilemesi gelen poliçeler, yeni oluşturduğunuz ancak henüz poliçeleşmemiş teklifler ve müşterinize sunulabilecek ürün fırsatları özet olarak gösterilir.

Kampanya takibi

Dönemsel veya yıllık bazda düzenlenen hem promosyon hem de ek komisyon ödüllü kampanyaları kullanıcı dostu grafikler aracılığıyla takip edin.

Bizden Haberler