TR EN

Teminat Detayları

En Yakın Acente

İş yeriniz ve içindeki eşyalara yönelik yangından hırsızlığa, cam kırılmasından sel ve su hasarlarına kadar pek çok riske karşı güvence sunuyor, benzersiz hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Yangın

İş yeri ve içerisinde bulunan eşyaların yangın, yıldırım veya infilak kaynaklı olarak zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Deprem – Yanardağ Püskürmesi

Zorunlu DASK Sigortası kapsamında tazmin edilecek limitin üzerinde belirlenen tutara kadar, iş yeri içerisindeki eşya için ise belirlenen eşya tutarına kadar deprem-yanardağ püskürmesi kaynaklı oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Sel ve su basması

Sel ve sel nedeniyle yaşanan su basması kaynaklı iş yeri ve içerisindeki eşyaların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Toplumsal kargaşa ve terör

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör ve/veya sabotaj kaynaklı olarak iş yeriniz ve içindeki ürün ile eşyaların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altına alınır.

Cam kırılması

İş yerinde bulunan kapı ve pencere camları dâhil, vitrin, dolap, cam masa ve aynaların kırılması sonucu zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Hırsızlık

İş yerinde bulunan eşya, makine, malzeme, kasa ve binaya sabit kıymetlerin zorla ve kırma delme suretiyle hırsızlık yapılarak çalınması durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Kira kaybı

Poliçe kapsamındaki riskler nedeniyle binanın kullanılamaz hale gelmesi sonucu mal sahibinin veya kiracının uğrayacağı kira kaybı teminat altına alınır

Kâr kaybı

Poliçede yer alan riskler nedeniyle işletmenizin faaliyetinin durması sonucu cironuza etki edecek zararlar teminat altına alınır.

Yangın mali mesuliyet

Komşulara, mal sahibinin kiracıya ve kiracının mal sahibine karşı neden olabileceği yangın-dahili su-duman kaynaklı maddi kayıplar karşılanır.

Dahili su

Dahili su arızaları kaynaklı (boru patlaması, su sızıntıları ve tıkanma gibi) iş yerinin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Hava-Kara-Deniz taşıtları çarpması

İş yerine ait olmayan hava, kara ve deniz taşıtlarının çarpması kaynaklı iş yerinin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Fırtına

Fırtına kaynaklı iş yerinin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Duman

Baca veya borulara bağlı cihazların bozulması sonucu iş yerinin duman kaynaklı zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Yer kayması

Yer kayması veya toprak çökmesi kaynaklı iş yerinin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Kar ağırlığı

Çatıda biriken karın ağırlık sonucu kayma ve/veya düşmesi, çatıda meydana gelen hasar kaynaklı iş yerinin zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar karşılanır.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

İş Yeri Güvence Paketi, sadece iş yerinize yönelik karşılaşabileceğiniz risklere karşı güvence altına almıyor; tesisat, cam onarım ve çilingir hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor.

Hizmetlerden Faydalanma Koşulları
1. Tesisat İşleri

İş yerine ait su ve elektrik tesisatı ile ilgili onarım hizmetleri belirli limitler dahilinde ücretsiz olarak sunulur.

2. Cam İşleri

İş yerinde gerçekleşen cam kırılması durumunda sağlanan onarım hizmetleri belirli limitler dahilinde ücretsiz olarak sunulur.

3. Anahtar İşleri

Poliçenizde yer alan riskler nedeniyle gerçekleşen olaylarda kilidinin zarar görmesi veya anahtarın çalınması, kaybolması gibi durumlarda sağlanan çilingir hizmeti belirli limitler dahilinde ücretsiz olarak sunulur.

İş yeriniz için tüm sigorta ürünleri

İş yeriniz için en doğru seçim

  • İş Yeri Koruma
  • Araç
  • Sağlık
  • Ferdi Kaza
  • Nakliyat
  • Tekne
  • Diğer