TR EN

Teminat Detayları

Teklif Al

Limitleri resmi otorite tarafından belirlenen Zorunlu Trafik Sigortası’na ek olarak, uygun prim seçenekleriyle teminat limitlerini yükseltebileceğiniz İMM Tamam ürünü ile yaşayabileceğiniz herhangi bir kaza sonucu yüksek bedelli yükümlülükler sizi endişelendirmez, karşı tarafa verilen zararlar teminatınızdan karşılanır.

İhtiyari Mali Mesuliyet

Trafikte meydana gelebilecek kazalar sonucunda 3.şahıslara verilebilecek ve Zorunlu Trafik Sigortası limitleri üzerinde kalan maddi ve bedeni zararları kapsar.

Manevi Tazminat Talepleri

Trafikte meydana gelebilecek kazalar sonucunda 3.şahıslara verilen maddi ve bedeni zararlardan doğan manevi tazminat taleplerini kapsar.

* Kullanım tarzı otomobil olarak belirtilen araçlar için standart olarak sunulmakta olup diğer kullanım tarzındaki araçlar için sunulmamaktadır.

İMM Sigortası ile birlikte Kasko ürünlerimizi tercih ederek korumanızı artırmak istemez misiniz?

Kasko ürünlerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek kendi aracınızda kaza, yangın, doğal afetler veya hırsızlık gibi durumlar kaynaklı meydana gelebilecek büyük ölçekli maddi zararları da güvence altına alabilirsiniz.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

İMM Tamam, sadece olası bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına almıyor; kaza durumunda çekici hizmeti ve yaralanma durumunda tıbbi merkeze nakil gibi size yardımcı olacak hizmetleri de ücretsiz olarak sunuyor.

Hizmetlerden Faydalanma Koşulları
1. Çekici ve kurtarma hizmeti

Aracınızın kaza sonucu hareket edememesi durumunda, çekici veya vinç ile aracın kurtarılmasını kapsayan hizmetler ile en yakın anlaşmalı servise hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlar.

2. Nakil hizmeti

Kaza sonucu yaralanma durumunda, en yakın tıbbi merkeze nakil için gerekli giderleri kapsar.

Ray Sigorta Araç Sigortaları

Aracınız için en iyi seçim