TR EN

Teminat Detayları

Teklif Al

Aura Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik kazalar sonucu sakatlık ve vefat gibi durumlar dışında “tehlikeli hastalıklar” gibi özel teminatları da dâhil ediyoruz. Hazırlıksız yakalanılan durumlara karşı hayatın devam etmesine yardımcı oluyoruz.

Kaza sonucu sürekli sakatlık

Kazalar sonucu tam veya kısmi sakatlık yaşanması durumunda belirlenen limitler dâhilinde finansal destek sağlar.

*Kaza sonucu sigortalının hemen ya da iki yıl içerisinde sakat kalması durumunda geçerlidir.

Tehlikeli hastalıklar

Kanser, Miyokard Enfarktüsü (Kalp Krizi), böbrek yetmezliği gibi tehlikeli hastalıkların teşhisi ile beraberinde gelen olumsuzluklara karşı finansal destek sağlar.

*15-55 yaş aralığı için geçeli olup, tıbbi teşhisi takiben 30 günlük süreçte hayat kaybı yaşanmamış olması gerekmektedir.

Kaza sonucu ölüm

Kaza sonucu ölüm ihtimali durumunda poliçede gösterilen sigorta bedeli mirasçılarına veya sigortalı tarafından belirlenen kişilere ödenir.

*Kaza sonucunda sigortalının 1 yıl içinde vefat etmesi halinde geçerlidir.

Ferdi Ray Sigortası’nda paketinde tek poliçede araç, konut, sağlık gibi ek hizmetleri seçme fırsatı Ray Sigorta’da!

Standart pakete ek olarak Hukuksal Koruma teminatıyla birlikte diş sağlığı, ozonlu araç temizliği, konut mini onarım ve özel şoför vale hizmetlerinden biri veya hepsini seçerek geniş kapsamlı güvenceye sahip olursunuz.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

Aura ile tehlikeli hastalıkların dahil olduğu geniş kapsamlı bir ferdi kaza sigortasına sahip olurken, hayatı kolaylaştıran zengin hizmetlerinden de faydalanırsınız.

Hizmetlerden Faydalanma Koşulları
1. Yurt dışından ikinci görüş hizmeti

Tehlikeli hastalık teşhisi durumunda, hastalık ve tedavi ile ilgili yılda 1 defa Amerika’daki sağlık kurumlarından daha ayrıntılı ek görüş alma imkânı ücretsiz sunulur. Bu hizmet kapsamında, ilgili kurumlar arasında koordinasyonun sağlanması, gerekli muayene ve tahlillerin dosyalanması, ikinci görüş için iletilmesi ve gelen cevabın çevirisinin yapılarak sigortalıya ulaştırılması sağlanır.

2. Özel şoför vale hizmeti

Yoğun iş temposu, karşılaşılan acil durumlar, misafirlerin karşılanması ve transferleri gibi ihtiyaçlarda yılda 2 defa ve maksimum 2 saat kullanım hakkı sunulan özel şoför hizmetidir.

3. Konut mini onarım hizmeti

Evle ilgili yardıma ihtiyaç duyulabilecek yaklaşık 20 farklı küçük ölçekli montaj, demontaj ve onarım işlemlerini kapsar.

Ferdi Kaza Sigortası Ürünlerimiz

Güvenli gelecek için en iyi seçim