TR EN

Teminat Detayları

Teklif Al

Güvencedeyim Ferdi Kaza Sigortası ile ekstrem sporlar ve doğal afetler dahil olmak üzere beklenmedik kazalar sonucunda oluşabilecek tedavi masrafları, sakatlık ve vefat gibi durumlarda finansal destek sağlıyoruz.

Kaza sonucu sürekli sakatlık

Ani hareketler sonucu fiziki yaralanmalar, yanıklar, zehirli böcek sokması ve gaz soluması gibi kazalar sonucu tam veya kısmi sakatlık yaşanması durumunda belirlenen limitler dâhilinde finansal destek sağlar.

*Kaza sonucu sigortalının hemen ya da iki yıl içerisinde sakat kalması durumunda geçerlidir.

Kaza sonucu tedavi masrafları

Kaza sonucu ihtiyaç duyulan doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) belirtilen limitlerde ödenir.

Kaza sonucu gündelik hastane tazminatı

Kaza sonucu sigortalının geçici süre çalışamaması veya kısmen çalışabilmesi durumuna bağlı olarak belirli limitlerde yapılan gündelik tazminat ödemesidir.

*Tazminat ödemesi tıbbi tedavinin başlangıcından, sigortalının iyileşerek çalışabilecek duruma geldiği tarihe kadar ödenecek olup 200 günü geçemez

Kaza sonucu ölüm

Kaza sonucu ölüm ihtimali durumunda poliçede gösterilen sigorta bedeli mirasçılarına veya sigortalı tarafından belirlenen kişilere ödenir.

*Kaza sonucunda sigortalının 1 yıl içinde vefat etmesi halinde geçerlidir.

FerdiRay Plus paketinde tek poliçede araç, konut, sağlık gibi ek hizmetleri seçme fırsatı Ray Sigorta’da!

Standart pakete ek olarak Hukuksal Koruma teminatıyla birlikte diş sağlığı, ozonlu araç temizliği, konut mini onarım ve özel şoför vale hizmetlerinden biri veya hepsini seçerek geniş kapsamlı güvenceye sahip olursunuz.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

Güvencedeyim Ferdi Kaza sigortası sadece beklenmedik risklere karşı güvence sağlamakla kalmıyor; eviniz, aracınız, kaza sonrası ihtiyacınız olabilecek kişisel desteklerle ilgili pek çok hizmet sunuyor.

1. Yol yardımı

Çekici veya vinç ile aracın kurtarılması ve nakli, oto kapı kilit, lastik değişimi hizmeti gibi hayat kolaylaştıran hizmetleri kapsar.

2. Konut yardım

Evde meydana gelebilecek anahtar kaybı/kilit işlemleri, elektrik/su tesisatında oluşabilecek problemler, cam kırılması, sağlık ekibi/ambulans gönderimi gibi acil durum hizmetlerini kapsar.

3. Kişisel yardım

Yaralanma sonucu nakil işlemleri, ilaç gönderimi ve tıbbi danışma gibi organizasyon hizmetlerinin yanı sıra kaza sonucu sigortalının veya eşlik edecek aile üyelerinden bir kişiye ait seyahat ve konaklama masrafları gibi birçok hizmeti kapsar.

Ferdi Kaza Sigortası Ürünlerimiz

Güvenli gelecek için en iyi seçim