Başlangıç Kasko Teminat ve Hizmet Detayları

Teklif Al

Kasko dünyasına ilk adım için uygun çözüm sunan Başlangıç Kasko ile aracınızı hırsızlık, deprem, yangın, sel ve dolu gibi öngörülemeyen büyük risklere karşı güvence altına alıyoruz. Geniş limitler ve “Hasarsızlık İndirimi” gibi özel teminatlar Ray Sigorta’da standart olarak sunuluyor, size de gönül rahatlığıyla aracınızı sürmek kalıyor.

Aracın yanması

Araçta yangın meydana gelmesi sonucu oluşan zararları kapsar.

Aracın çalınması

Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu meydana gelen zararları kapsar.

Doğal afetler

Deprem, toprak kayması, fırtına, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile araçta meydana gelen zararları kapsar.

Sel-su baskını

Sel ve su baskını ile meydana gelen zararlar teminat altındadır.

Hasarsızlık indirimi koruma

Poliçe süresinde meydana gelen hasarın Hızlı Onarım Merkezlerinde onarılması halinde hasarsızlık indirim oranı hiç hasar olmamışçasına devam eder.

* Kullanım tarzı otomobil ve kamyonet olarak belirtilen araçlarda standart olarak sunulmakta olup diğer kullanım tarzındaki araçlar için sunulmamaktadır.

Eskime payı düşmeme

Aracın onarılması sırasında kullanılan yeni parçalar için aracın kazanacağı değer oranında yapılması gereken kesintinin yapılmamasını sağlar.

* Akü, katalitik konvertör ve araç lastikleri istisnadır. 0-10 yaş arası araçlarda ve 11-15 yaş arası hasarsız ve vade boşluğu olmayan poliçe yenilemelerinde standart olarak sunulur. Aksi durumda bu teminat verilmemektedir.

GLKHH ve Terör olayları

Grev, Iokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör eylemleri ve bu eylemlerden doğan sabotajları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlar teminat altındadır.

Koltuk Ferdi Kaza

Araçta bulunan sürücü ve yolcuların kaza sonucunda meydana gelebilecek vefat, sürekli sakatlık zararları teminat altına alınabilir.

Hukuksal koruma

Aracın işletilmesinden dolayı sigortalıya yöneltilebilecek hukuki sorumluluktan doğan masraflar teminat altındadır.

* Kullanım tarzı römork, taksi, ve iş makinesi olarak belirtilen araçlar haricinde standart olarak sunulmaktadır.

İMM’siz yola çıkmayın, trafikteki güvencenizi İMM Tamam Sigortası ile tamamlayın!

Olası bir kaza anında karşı tarafa verebileceğiniz zararları, oldukça düşük ek prim ödemesi yaparak yüksek limitler sunduğumuz İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) poliçenizden karşılayabilirsiniz.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

Başlangıç Kasko, aracınızı sadece öngörülmeyen büyük risklere karşı güvence altına almıyor; yol yardımı, dolu onarım hizmeti, oto yıkama, lastik saklama, göz muayenesi, ileri sürüş teknikleri gibi pek çok hizmette avantajlar sağlıyor.

Hizmetlerden Faydalanma Koşulları
1. Yol yardımı

Çekici veya vinç ile aracın kurtarılması ve nakli, lastik değişimi, profesyonel sürücü hizmeti gibi hayat kolaylaştıran hizmetleri kapsar.

2. Dolu asistans

Boyasız göçük düzeltme, parça değişimi, cam değişimi gibi dolu nedeniyle araçta meydana gelen hasarların onarımının yanı sıra öncelikli randevu, çift yön vale ve detaylı temizlik hizmetlerini de kapsar. Dolu hasarı olması fark etmeksizin araç içi antibakteriyel dezenfeksiyon, ozon sterilizasyon, ölçü ve adet limitleri belirlenmiş küçük hasarlar için onarım hizmeti sunar.

3. Asistans Plus

İç-dış oto yıkama, lastik saklama ve değiştirme, aracın önemli bölümlerinin incelendiği check-up ve periyodik bakım gibi bir aracın en temel ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri kapsar. Araç sahiplerinin faydalanabileceği ileri sürüş teknikleri eğitimi ve araç kuaför indirimlerine ek olarak ücretsiz göz muayenesi de sunar.

Kasko Ürünlerimiz

Aracınız için en iyi seçim