TR EN

Teminat Detayları

Teklif Al

Türkiye’ye seyahatiniz esnasında karşılaşabileceğiniz ani sağlık riskleri veya kazalardan kaynaklı tedaviler için Türkiye Vize Seyahat Sigortası ile güvence sunuyoruz. Ayakta ve yatarak tedavi imkânı sunan Ray Sigorta güvenceleriyle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yaralanma ve ani hastalık sebebiyle tıbbi tedavi

Seyahat esnasında hastalanma veya yaralanma olması durumunda sağlanacak ayakta tedavi, hastane, ameliyat ve doktor hizmetini kapsar.

Yaralanma, hastalık, taburcu olma durumunda geri dönüş veya nakil

Seyahat esnasında hastalanma veya yaralanma kaynaklı tedavi için en yakın tıbbi merkeze, bir tıbbi merkezden diğerine veya taburcu olma durumunda yaşanılan yere nakil hizmeti sunar.

Vefat durumunda nakil

Seyahat esnasında vefat gerçekleşmesi durumunda yaşanılan yere nakil hizmetidir.

* Hizmet kapsamına cenaze tören ve defin işlemleri dâhil değildir.

Türkiye’ye yerleşmek istiyorsanız Yabancılar Sağlık Sigortası’nı incelemeyi unutmayın!

Yabancılar Sağlık Sigortası ile Türkiye’de ortaya çıkabilecek sağlık problemleri ve/veya kaza sonucu yaralanmalar durumunda size sağlık güvencesi sunuyor, tedaviniz için gerekli masrafları belirli limit ve oranlar dâhilinde karşılıyoruz.

Poliçe Kapsamındaki Hizmet Detayları

Türkiye Vize Seyahat Sigortası seyahatte ortaya çıkabilecek acil durumlara karşı güvence sunmakla kalmıyor; ihtiyaç duyulduğunda her zaman ulaşabileceğiniz tıbbi danışmanlık hizmetlerini de ücretsiz sunuyor.

1. Tıbbi bilgi ve danışmanlık

Seyahat esnasında sağlıkla ilgili konular için uzman hekimler tarafından telefon yoluyla verilen danışmanlık hizmetidir.

Seyahat Sağlık Sigortası Ürünlerimiz

Seyahat planlarınız için en iyi seçim